SOSYAL MEDYA

15 ülkeden ArmaTrac bayileri İzmir’de buluştu

Güncel

15 ülkeden ArmaTrac bayileri İzmir’de buluştu

Erkunt Traktör’ün yurtdışı markası ArmaTrac’ın bayileri İzmir’de düzenlenen 2’nci bayi toplantısında geçtiğimiz yılı değerlendirdi, 2018 hedeflerini de masaya yatırdı.
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın 15 farklı ülkesinden ArmaTrac bayilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, dünya markası olma yolunda yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, henüz 10 yıllık bir marka olmalarına rağmen 24 ülkede satılan ArmaTrac’ın büyük bir potansiyel taşıdığına dikkat çekti. “İlk 10 yılda ektiklerimizi 2’nci 10 yılda toplama zamanımız geldi” diye konuşan Erkunt Armağan, bunun için bayilerin markayı güçlendirmek ve yüceltmek adına daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Zeynep Erkunt Armağan, “ArmaTrac’ın iyi bilinen ve güvenilen bir marka olacağına güvenimiz tam. Erkunt markasını tanıtmak ve güçlendirmek için binlerce kilometre yol katettik. Tarla gösterileri yaptık, çiftçilere kulak verdik. Sizler de bunları yapabilirseniz ve markaya inanırsanız aynı şeyi yapabilirsiniz. Önümüzde bir yıl var ve tarım sezonu hala devam ediyor. Bu hedeflerimizi tutturabiliriz. Mahindra ile gerçekleştirdiğimiz güçbirliği de bize yeni imkanlar ve fırsatlar sundu. Giderek güçlenen bayi altyapımızla ve yeni traktör modellerimizle yolumuzda ilerlemeye hepbirlikte devam edeceğiz” diye konuştu.

Zeynep Erkunt Armağan

BİRLİKTE BÜYÜYORUZ

Toplantıda yaptığı sunumda konuşan ArmaTrac Bölge Satış Müdürü Emre Kantar, bayilerle birlikte büyüyerek uluslararası bir marka olabilmek için çalıştıklarını kaydetti. Emre Kantar, “2017 yılında ArmaTrac’ın % 50’sini Avrupa ülkelerine sattık. 2018 yılı hedef pazarlarımız arasında tarım sektörünün güçlü olduğu Amerika, Avustralya ve Meksika var. Afrika ve doğu Avrupa pazarı için AB normlarına uygun Tier 4 motor standartlı yeni traktör geliştirdik. Biz bugün sizleri dinlemek için buradayız. Bize olumlu olumsuz görüşlerinizi iletirseniz biz de sizler ve çiftçiler için yapabileceğimiz tüm iyileştirmeleri yapmak için çalışacağız” diye konuştu. Toplantının sonunda ise en başarılı bayilere plaketleri verildi.

Devamını Oku
İlginizi Çekebilir..

Güncel Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI