SOSYAL MEDYA

“ACI TATLI EKŞİ” FİLMİNE DUYGU DOLU GALA

Kültür Sanat

“ACI TATLI EKŞİ” FİLMİNE DUYGU DOLU GALA

“Acı Tatlı Ekşi” filminin İzmir özel gösterimi Optimum Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Gerçek aşkın zamana meydan okuduğu filmde başrol oyuncuları Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Aşk Yeniden dizisiyle ekranların en sevilen çiftlerinden biri haline gelen Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy bu kez beyazperdede yılın en iddialı aşk filminde biraraya geldi. Buğra Gülsoy aynı zamanda senaristi olduğu “Acı Tatlı Ekşi” filminde Özge Özpirinçci ile muhteşem bir oyunculuk sergilerken yönetmen Andaç Haznedaroğlu da çekimleriyle aşkın her halinin duygu yoğunluğunu beyaz perdeye taşıdı.İzmir Optimum’dagerçekleşen filmin İzmir galası öncesinde başrol oyuncuları Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve filmin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu mini söyleşide sevenleri ile biraraya geldi.

Yılın En Romantik Filmi

Alkışlar eşliğinde karşılanan film ekibi İzmir’de olmaktan dolayı mutlu ve umutlu olduklarını söyledi. Söyleşinin ardından oyunculara aşkın simgesi kalpler hediye edilirken ekip  “Acı Tatlı Ekşi” filminiizleyicilerle birlikte Optimum Cinemaximum salonlarında izledi.

Devamını Oku
İlginizi Çekebilir..

Kültür Sanat Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI