Göztepe iç transferde frene bastı

Göztepe iç transferde frene bastı

Süper Lig’de koronavirüs salgını sonrası ilk maçına 12 Haziran Cuma günü Gürsel Aksel Stadı’nda Trabzonspor’a karşı çıkacak Göztepe, iç transfer görüşmelerini sezon sonuna bıraktı.

Sözleşmeleri bitecek yabancıları Beto, Titi, Napoleoni ve Castro ile indirim konusunda anlaşamayan sarı-kırmızılılada Başkan Mehmet Sepil’in takımdan sadece lige konsantre olmalarını istediği ifade edildi. Oyuncuların transfer görüşmeleri yaparken kendilerini sahaya veremeyeceğini vurgulayan Sepil’in, sezon biter bitmez yeniden transfer harekatına başlayacağı ifade edildi. Teknik direktör İlhan Palut’un da oyuncularından sadece maçlara odaklanmalarını istediği belirtildi. Sözleşmeleri süren ve birçok kulübün transfer listesinde yer alan Alpaslan ve Halil’in de durumlarının temmuz sonunda netleşeceği kaydedildi.

Trabzonspor maçının hazırlıklarına Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde devam eden Göztepe’de Palut’un, “Öncelikli işimiz maçlarımızı en iyi şekilde oynayıp, taraftarımızı sevindirmek. Transfer konusunu kimse kafasında düşünmesin. Biz öncelikle formamızın hakkını vereceğiz” dediği öğrenildi.