SOSYAL MEDYA

İnna’ya Türkiye’den yeni yıl hediyesi

Kültür Sanat

İnna’ya Türkiye’den yeni yıl hediyesi

Şarkılarıyla Dünya ve Türkiye’de hit olan Romanyalı Sanatçı Inna’ya yeni yılın ilk hediyesi, Türkiye’den geldi. Digital ortamda yapılan oylama ile INNA’nın Ruleta şarkısı Radyo Fenomen ‘den Fenomen Müzik Ödülleri 2017 yılının en iyi videosu ve en iyi single ödülünü kazandı. İNNA 1 milyon 800 bin takipçi olan, İnstagram hesabından aldığı ödüllerin fotoğrafını paylaştı. Ve Türkiye’ye teşekkür etti. INNA yeni yılda sevindiren diğer haber ise ıtunes Türkiye’ listesinde yeni albümünün ilk çıkış şarkısı olan “nirvana” nın 3. Sırada yeralması oldu. İnstagram hesabında INNA “Türkiye gelmek için bekleyemem. En kısa zamanda geliyorum.” dedi.

4 ALBÜM ÇIKARDI

Bugüne kadar,  İNNA 4 albüm çıkardı. – “Hot”, “I Am The Club Rocker”, “Party Never Ends” “INNA”  ve  EP-ul “Summer Days”. Tüm dünyada tutulan şarkıları ise “Hot”, “Sun Is Up”, “Cola Song”, “In Your Eyes”, “More than Friends”, “Diggy Down”. Bazı uluslararası isimler ile feat yaptı.  JBalvin, Pitbull, Daddy Yankee, Yandel. Dünya genelinde 800 ün üzerinden konser yaptı. İNNA, konserlerle  Japonya’dan Meksika’ya, Amerika’dan Avrupa, Şili ve Türkiye’ye kadar pek cok ülkeye gitti. Son çalışmalarında şarkı yazarlığına, soyunan Inna a ,  Caliente”, “Ruleta”, “Gimme Gimme” ve  tamamen kendisine ait olan  “Me Gusta”şarkısının sözlerini yazdı. INNA nın, youtube kanalında 3 milyon üzerinde abonesi bulunmaktadır. Kendi kanalında izlenme ise 2 milyonun üzerindedir.

https://www.youtube.com/user/InnaRomania

 An itibariyle youtube artist chart da 72 inci sırada ve  Wisin, Akon, Sean Paul, Madonna, Lana del Rey, Kanye West, Lil Wayne, Justin Timberlake, Mariah Carey, will.i.am.gibi isimlerin üzerindedir. İNNA, Facebook ta 11 milyon fan ve instagramda 1.7 milyon takipci ve twittered 1.4 milyan takipçiye sahip Ülkesi Romanya’da yayınlanan “The Voice Kids Romania”.da jüri üyesi olarak programda yeralmaktadır.

Devamını Oku
İlginizi Çekebilir..

Kültür Sanat Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI