SOSYAL MEDYA

İzmir’de Bereket ve Kaynaşma Günü Düzenlendi

Güncel

İzmir’de Bereket ve Kaynaşma Günü Düzenlendi

İzmir’in önde gelen Tekstil AcentasıTrendWorld öncülüğünde Güzelbahçe’de Baharı Karşılama, Bereket ve Kaynaşma Günü düzenlendi. Etkinliğe Homeopati Uzmanı Rita Kaya, Nefes Eğitmeni ve Ho’oponopono Terapisti Hatice Duyar, Bioenerji Uzmanı, Yoga Eğitmeni, SeraphimBlueprint Öğretmeni ve Enerji Terapisti Meral Bakır, Islak Burunlar Hayvan Koruma Derneği Kurucu Sahipleri Fatma-Zehra Gülten ve TrendWorld Firması yöneticileri ve çalışanları katıldı.

DÖRT CÜMLE İLE BAŞARIYI YAKALAYIN

Almanya’da ve Türkiye’de çalışmalarını sürdüren Rita Kaya, ‘Homeopati Nedir, Hayatımıza Etkisi’ konulu bir konuşma yaptı. Hatice Duyar ise “Seni Seviyorum” , “Teşekkür Ederim” , “Özür Dilerim” , “Beni Affet” cümleleri üzerine kurulu ‘Ho’oponopono yöntemi ve şifa tekniği hakkında bilgi verdi. Duyar, “Bazen hatırlayamayacağımız kadar eski bir konu dengemizi bozabiliyor. Bu yüzden negatif olaylar zincirinden kurtulamıyoruz. Ya da yeni yaşadığımız bir olayın etkileri çok uzun süre bizi etkileyebiliyor. Bütün bunlar neden hep benim başıma geliyor diye hayıflanıyoruz. Çözüm Hawaii Arınma Tekniği olan Ho’oponopono’da. Dört cümleyle başarınızı, mutluluğunuzu, bereketinizi, ilişkilerinizi olumsuz etkileyen ne kadar hatıra varsa temizleyebilirsiniz” dedi. Enerji Terapisti Meral Bakır ise ‘İstediğin Hayat Meditasyonu’ konulu bir sunum yaptı. Kemalpaşa’nın Yiğitler Beldesi’nde sokak hayvanlarına sahip çıkan Islak Burunlar Hayvan Koruma Derneği Kurucu Sahipleri Gülten kardeşler de çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BİRARAYA GELMEMİZİN MANEVİ DEĞERİ ÇOK BÜYÜK

Etkinlik hakkında bilgi veren TrendWorld Yetkilisi Filiz Erel Tegge, “Bereket ve Kaynaşma Günü’nü geleneksel olarak sürdürüyoruz. Bu ve bundan sonraki yıllarda ürün satışlarımızın gelirlerini “Islak Burunlar Hayvan Koruma Derneği’ne” bağışlayacağız. Bu vesile ile biraraya gelmemizin manevi açıdan değeri çok büyüktür. Şirket içi kaynaşma ve iletişimi güçlendirme hem  dayanışmayı artırmak hem de çevremizdeki yardıma muhtaç varlıklara olan farkındalığı artırmayı amaçlıyoruz” dedi.  Konuşmaların ardından katılımcılar tarafından hazırlanan yiyeceklerden oluşan Bereket Sofrası kuruldu.

 

Devamını Oku
İlginizi Çekebilir..

Güncel Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI