SOSYAL MEDYA

Torbalı’da Bürokrasi ve Ayrımcılığı Kaldırdık

Manşet

Torbalı’da Bürokrasi ve Ayrımcılığı Kaldırdık

Yerel Haber Ağı’na konuşan Torbalı Belediyesi Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ilçedeki büyümenin tesadüf olmadığını, ayrımcılığı ve bürokrasiyi kaldırdıklarını söyledi.

“Torbalı’daki büyüme tesadüfen değildir. 4 yıllık başkanlığımız döneminde herkese eşit mesafede davrandık. Ayrımcılığı, bürokrasiyi, Bir zamanlar Torbalı’da efsane olan malum hikâyeleri ilçenin gündeminden kaldırdık” diyen Başkan Görmez, şunları söyledi:
“Bugün Torbalı sadece İzmir’de değil,bütün Türkiye’de başarı hikayeleri konuşulan, bilinirliği artmış, yatırımcının güvenle geldiği, marka firmaların yaşam alanları oluşturduğu yaşam kalitesi artmış muhteşem bir ilçe olma yolunda kararlı, planlı biçimde ilerliyor”
“4 yıla sığındırdığımız 135 projenin bire çoğunun ne temel atma törenini yapabildik, nede görkemli açılış merasimlerini düzenledik. İnanın buna zamanımız olmadı. 4 yılda 4 gün tatil yapamadık, yapmayı bile düşünmedik. Bütün ekibim 24 saat çalışmaya, üretmeye odaklanmış durumda”
“Torbalı’da birer-birer hayata geçen 200 dolayındaki projenin yaşamımıza yansımaları, oluşturduğu değerler ancak 3-5 yıl sonra göreceğiz. Bugün Fetrek Çatı Sultan Vadisi projesinin Torbalı’da oluşturduğu değer 10 yıl sonra gençlerimiz, çevrecilerimiz, çiftçilerimiz tarafından daha iyi anlaşılacaktır. Belki Torbalı Devlet Hastanesi gelecekte Tıp Fakültesinin temel ayağını oluşturacaktır”
“Torbalı’nın artık hedefleri çok daha büyük, Örneğin onlarcafakülte ve yüksek okulu bünyesinde barındıran bir Üniversite gibi… arık çok daha büyük düşüneceğiz, ona hazırlanıyoruz. Geleceğin Torbalı’sını hep birlikte inşa edeceğiz. Yeter ki bu istikrarı birlik ve beraberliğimizi canlı tutalım”

Manşet Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI