SOSYAL MEDYA

Yaz Keyfine Keyif Katmak İsteyenler Agora Card ile Fun Beach’e Gidiyor

Yerel

Yaz Keyfine Keyif Katmak İsteyenler Agora Card ile Fun Beach’e Gidiyor

Agora Alışveriş Merkezi yaz mevsimi ile birlikte her yıl olduğu gibi yaza özel kampanyalarına kaldığı yerden devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinden her yıl yoğun ilgi gören “Agora Card ile Fun Beach’e Gidiyoruz!” kampanyası bu yaz da devam ediyor.

 

Agora Alışveriş Merkezi, 14 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile günlük toplamda 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Çeşmenin en popüler ve en iyi beachlerinden biri olan Fun Beach Club’da tek kişilik giriş bileti hediye ediyor. Ayrıca, kampanyaya katılan ziyaretçiler Fun Beach bünyesinde yer alan tüm su sporlarında ve yiyecek & içecekte  %15 indirimden yararlanabilecekler.

 

2008 yılından bu yana Çeşme’nin Altınkum bölgesinde yer alan, altın renkli kumu ve berrak tertemiz denizi ile Çeşme”nin parlayan yıldızı Fun Beach 30.000 m2 alan içerisinde 2200 kapasitede 2 restaurant, 4 bar, ve şirin butik oteli ile hizmet vermektedir. Fun Beach bir beach clubtan daha fazlasını sunarak gün batımı partileri, konserler ve çeşitli etkinliklerle Çeşme gecelerine damgasını vurmaktadır.

 

Her yıl yeniliklerle su sporları kanadını genişleterek en yeni ve gözde su sporlarını ekleyen Fun Beach bu yıl da Parasailing, Wakesurf, Flyboard, Jetski, Katamaran, Banana, Ringo, Paddle Board, Fly fish ve birbirinden keyifli su sporları ve tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Yaz boyunca alışveriş keyfine keyif katarak yaz keyfine keyif katmak isteyen Agora Card’lılar, alışverişlerini avantaja dönüştürerek Çeşme’nin hit ve gözde mekanı Fun Beach’e giriş bileti kazanacaklar. 14 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile günlük toplam 350 TL ve üzeri alışveriş yaparak, Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvuran ziyaretçiler, yazın tadını Çeşme Fun Beach’te çıkartma fırsatını yakalayacaklar.

 

Devamını Oku
İlginizi Çekebilir..

Yerel Kategorisinden Diğer Haberler

YUKARI